Продается дом с 3 спальн. (70 м²) (29 сот.) в с. Житние Горы

Киевская обл., Ракитнянский р-н, с. Житние Горы

Цегляний будинок з усіма необхідними хоз.будівлями недалеко від центру в мальовничому селі Житні Гори Рокитнянського р-ну! Зручне транспортне сполучення з Києвом та Білою Церквою - елктричка, маршрутки щогодини, м.Рокитне в 5 км. В селі є школа, дитячий садочок, будинок культури, безліч магазинів, амбулаторія, аптека, церква, гарний ресторан, кафе, зариблені ставки, пляж, діючий колгосп...
В будинку 3 кімнати, кухня, ванна кімната, віранда. 2 котли -газовий та твердопаливний, супутникове ТV, металопластикові вікна. Згальна площа 70 кв.м, житлова 31 кв.м.
У дворі - простора літня кухня, сарай для худоби, погріб та погребник, прибудова для господарських потреб, сарай для зберігання городнього інвентарю, прибудова з клітками для розведення кролів, літній курник, колодязь з електронасосом, альтанка, тепличка, вбиральня, в кінці городу - копанка постійно з водою. На земельній ділянці 29 сот. (приватизирована 25 + 4 сот.) дуже охайний город та чудовий фруктовий сад, малина, полуниця, виноград, квітник. Город виходе до ставка! Дуже гарно, затишно і доглянуто! Спів пташок, квакають жабки, чисте повітря!Все для комфортного проживання і плідної праці!
Приємної купівлі бажає Вам Вікторія!

096-75-23-478

Читать больше

Дополнительная информация

Тип рынка вторичный рынок
Продается весь дом

Местоположение, инфраструктура

Киевская обл., Ракитнянский р-н, с. Житние Горы
Смотреть на карте

Местоположение, инфраструктура

Привлечение посредников

Услуги посредников вознаграждаются
Отправить
Пожаловаться
В избранное